Książki Marty Galewskiej-Kustry w sposób bardzo przyswajalny trafiają do młodych odbiorców, którzy pragną poznawać świat i otoczenie. Źródłem fenomenu serii o małym bohaterze imieniem Pucio jest to, że tak, jak inne dzieciaki (jest w końcu ich rówieśnikiem), przeżywa przygody, odkrywa bliższe i dalsze otoczenie oraz próbuje zrozumieć różne mechanizmy, które tworzą świat. To ulubieniec każdego dziecka, jak również rodziców, dla których czytanie i przedstawianie książek to nie tylko sposób na zabicie czasu, ale przede wszystkim ważna lekcja. Książki przede wszystkim uczą, bawią i rozwijają wyobraźnię dziecka. Na potrzeby serii Galewksiej-Kustry stworzony został również gadżet, który znakomicie sprawdzi się w roli przyjaciela. Pucio do tulenia to maskotka, która powstałą z myślą o najmłodszych. To nie tylko zwykła zabawka, ale przede wszystkim rzeczywista postać postaci, o której dziecko może dowiedzieć się z książek.

Nic tak bardzo nie zespala, jak możliwość poznawania

Seria książeczek o małym bohaterze to już niemal kultowa pozycja na rynku. Dzieci są w stanie nauczyć się wiele z lektur, rozwijać słownictwo, wyobraźnie, a przede wszystkim, szukać własnego miejsca w otoczeniu. Pucio poznaje świat w przeróżny sposób, czasem zabawny, czasem pragmatyczny. Każdy z nich jest właściwy, każdy też przynosi określone rezultaty i zmierza do określonego celu. to zupełnie jak w życiu każdego dziecka. Jego ciekawość jest przejawem prawidłowego rozwoju i dążenia do odkrywania i bawienia się młodością, dopóki jest na to czas.

Z tą myślą powstała maskotka, która w sposób namacalny jest w stanie przedstawić małego bohatera. Pucio to odzwierciedlenie nie tylko młodzieńczego zapału, ale przede wszystkim jest to dobry przyjaciel, którego można zabrać wszędzie. Pucio jest obecny przy czytaniu, podczas snu, w podróży czy przy zabawie. Kojarzy się bardzo dobrze i to klucz do tego, aby dziecko związało się z nim na dłużej.

Jak wygląda maskotka?

Maskotka sama w sobie przyciąga nie tylko formą, ale również treścią. Właściwie to swoją obecnością, która sprawia, że dziecko wiąże się emocjonalnie z bohaterem, który jest jemu bliski. Sama zabawka ma niewielkie rozmiary. 18 cm pluszu wystarczy jednak, aby utulić każde spragnione przyjaźni serce dziecka. Pucio wykonany jest w sposób estetyczny i trwały. Opakowany jest w przeuroczy karton, który również doskonale prezentuje się na półce. Pucio do tulenia od Tania Książka to doskonały sposób na niespodziankę na różne okazje.

Tło autorstwa senivpetro - pl.freepik.com